Přihlášení

Vstup pro členy klubuPokud jste členem klubu a nemáte přihlašovací údaje, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře

Naši sponzoři


Střelnice LEIKO

ALFA TACTICAL

Skupina ČEZ

Ambro Systems

Obec Chlumčany

5. ročník Dne otevřených dveří na střelnici
Neděle, 20 Srpen 2017 10:16

19. srpna proběhl pod taktovkou KB Chlumčany a ve spolupráci s firmou Alfatactical už 5. ročník Dne otevřených Dveří na střelnici. Každý rok se snažíme obstarat na ukázku něco, co by mohlo návštěvníky zajímat.

Ti z nich, kteří mají ke zbraním blízko, si letos rádi vystřelili z nové pistole P10 v ráži 9mm Luger vyráběné Českou zbrojovkou Uherský Brod, která byla uvedena na trh poměrně nedávno. Mezi každoroční stálice, co se popularity mezi návštěvníky týče, jsou pušky vz. 858 a 805 Bren nebo UK 59. Děti si zastřílely z vzduchovek, luku a ty odvážnější i z něčeho “většího”. Také pozornost čtenářů chtěla obrátit k fotkám, protože se nám povedlo zachytit padající nábojnici. Doufám, že se všem návštěvníkům u nás líbilo a strávili u nás příjemné odpoledne. Také bych ráda poděkovala všem, kdo nám pomohli uspořádat tuto akci a hlavně sponzorům.

Kateřina Synková

 

Aktuálně

Plán akcí 2022

01.01.2022
Novoroční střílení

březen 2022
Členská schůze
(termín bude upřesněn)

20.08.2022
Den Otevřených Dveří na střelnici od 13:00 do 16:00 – pozvánka.


Dny konání jednotlivých akcí se mohou změnit. Podrobné informace o jednotlivých akcích budou zveřejňovány s dostatečným předstihem na těchto stránkách, případně v Chlumčanském občasníku.