Přihlášení

Vstup pro členy klubuPokud jste členem klubu a nemáte přihlašovací údaje, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře

Naši sponzoři


Střelnice LEIKO

ALFA TACTICAL

Skupina ČEZ

Ambro Systems

Obec Chlumčany

Závody 2010
Středa, 01 Srpen 2012 16:26

V sobotu 12.6. se v areálu Clumčanské střelnice a jejím blízkém okolí konal Regionální závod Českého poháru letního biatlonu. Ve srovnání s loňským ročníkem se závodu zúčastnilo jen 35 závodníků.

 

Jako pořadatelé jsme se obávali poutě a s tím spojeného většího provozu, ale tyto obavy byly naštěstí úplně liché. Pořadatelé, závodníci i trenéři se také museli vyrovnat s celkem vysokými teplotami. Velký dík patří nejenom sponzorům našeho závodu – Dobřanskému pekařství, Skupině ČEZ a ZKD Plzeň, ale i všem organizátorům, bez kterých by se nám nepodařilo uspořádat tak zdařilý závod. Z našeho klubu se závodu zúčastnilo 5 závodníků a všem se podařilo umístit na předních pozicích (Procházka P. II.m, Žahour D.IV.m, Šmatová M. II.m, Žahourová Z. II.m a Zahálková J. I.m.). Další rok se těšíme nashledanou.

Za KB Chlumčany
Bc. Kateřina Synková

 

Aktuálně

Plán akcí 2018

01.01.2018
Novoroční střílení

24.02.2018
Členská schůze

18.08.2018
Den Otevřených Dveří na střelnici


Dny konání jednotlivých akcí se mohou změnit. Podrobné informace o jednotlivých akcích budou zveřejňovány s dostatečným předstihem na těchto stránkách, případně v Chlumčanském občasníku.