Přihlášení

Vstup pro členy klubuPokud jste členem klubu a nemáte přihlašovací údaje, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře

Naši sponzoři


Střelnice LEIKO

ALFA TACTICAL

Skupina ČEZ

Ambro Systems

Obec Chlumčany

Novoroční střílení 2012
Středa, 01 Srpen 2012 16:27

1. ledna jsme se jako už tradičně sešli na naší střelnici v Chlumčanech, abychom postřelecku oslavili příchod roku a zahájili novou sezónu. Letošního 9. ročníku se zúčastnilo 25 střelců.

 

Této akce se účastní nejen střelci z našeho klubu, ale také jejich rodinní příslušníci a přátelé a letošnímu nejmladšímu účastníkovi Honzíkovi Fabiánovi je teprve 2 a čtvrt roku. Tradiční program začal ve 13 hodin slavnostní salvou. Poté měli všichni zúčastnění možnost si vystřelit 1 ránu na speciální terč, na kterém je určen tajný bod. Ten střelec, kterému se podaří strefit se nejblíže k tomuto bodu, obdrží pak věcnou cenu. Vítězem letošní soutěže se stal David Stupka. Dalším bodem programu byl střelecký souboj, kde po napínavém klání zvítězil střelec z našeho klubu Franta Vokoun. Volný program, který následoval, byl už jen třešničkou na pomyslném dortu.

Lákadlem na tuto akci není jen možnost setkání se s přáteli, ale i možnost si vystřelit ze zajímavých zbraní – pro příklad uvedu pistoli ráže .50 AE Desert Eagle či válečnou pušku M1 ráže .30 M1 Carabine s rokem výroby 1944.

Všem děkujeme za účast a doufáme, že se za rok zase ve zdraví sejdeme ve stejném počtu.

Kateřina Synková

 

Aktuálně

Plán akcí 2018

01.01.2018
Novoroční střílení

24.02.2018
Členská schůze

18.08.2018
Den Otevřených Dveří na střelnici


Dny konání jednotlivých akcí se mohou změnit. Podrobné informace o jednotlivých akcích budou zveřejňovány s dostatečným předstihem na těchto stránkách, případně v Chlumčanském občasníku.