Přihlášení

Vstup pro členy klubuPokud jste členem klubu a nemáte přihlašovací údaje, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře

Naši sponzoři


Střelnice LEIKO

ALFA TACTICAL

Skupina ČEZ

Ambro Systems

Obec Chlumčany

Mini TriGun 2012 - závod tří zbraní
Sobota, 11 Srpen 2012 11:20

V polovině března se na naší střelnici odehrál turnaj tří zbraní – Mini TriGun. Tento závod byl sice v hlavní režii klubu IPSC Přeštice, ale uskutečnil se ve spolupráci s naším klubem, SSK Dobřany a IPSC Plzeň.

 

Mini TriGun se odehrál během jednoho dne na třech střelnicích – v Chlumčanech se střílelo brokovnicí, v Přešticích pistolí a v Dobřanech puškou. Tento turnaj je jedna z mála akcí, kde si závodník může během jednoho dne vyzkoušet střelbu ze 3 druhů zbraní a proto je také mezi střelci populární. Na každé střelnici byly postaveny 4 střelecké situace tzv. stage, kde je pro závodníka důležitý nejenom rychlý čas ale i přesnost zásahů. Tento závod klade velké nároky na pořadatele i na závodníky, a tak byla jeho kapacita omezená a závod pro někoho začal už spuštěním registrace závodníků. Turnaje se nakonec zúčastnilo 60 střelců rozdělených do kategorií podle věku, pohlaví či druhu použité zbraně.

 

Aktuálně

Plán akcí 2018

01.01.2018
Novoroční střílení

24.02.2018
Členská schůze

18.08.2018
Den Otevřených Dveří na střelnici


Dny konání jednotlivých akcí se mohou změnit. Podrobné informace o jednotlivých akcích budou zveřejňovány s dostatečným předstihem na těchto stránkách, případně v Chlumčanském občasníku.