Přihlášení

Vstup pro členy klubuPokud jste členem klubu a nemáte přihlašovací údaje, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře

Naši sponzoři


Střelnice LEIKO

ALFA TACTICAL

Skupina ČEZ

Ambro Systems

Obec Chlumčany

Biatlonový závod 2012
Sobota, 11 Srpen 2012 11:30

Druhou červnovou sobotu se na střelnici odehrála již tradiční akce a to Regionální závod ČP. Letošní ročník byl pro mě tak trochu zvláštní, protože při přípravách mne napadla otázka, kolikátý ročník to asi tak může být. Vím, že letní biatlon má v Chlumčanech velkou tradici, ale jak dlouho se u nás pořádají závody, to jsem netušila. Odpověď na tuto otázku mě docela překvapila, protože zněla 30. let. Což je podle mého názoru číslo, které určitě stojí za zmínku. Dost tedy o minulosti a pojďme se podívat blíže na letošní ročník.

 

Toho se zúčastnilo bezmála 40 závodníků ze 6 klubů našeho nevyjímaje. Tato účast se sice neřadí mezi ty nejvyšší, ale není ani ta nejnižší. Závod proběhl bez nejmenšího zaškobrtnutí jak ze strany pořadatelů tak závodníků. Někdy se můžeme totiž setkat s tím, že závodník je ze závodu vyloučen, což rozhodně neplatilo pro letošní ročník. Také jsme se trochu obávali předpovědi počasí, která hlásila přeháňky, ale naštěstí se tato prognóza ukázala lichá. Počasí bylo proto pro závodníky zcela ideální – díky podmračené obloze panovalo stálé světlo a nebylo vedro. Z našeho klubu se zúčastnili pouze tři členové. Na 1. místě se umístila J. Zahálková v kategorii „ženy C“, a v kategorii „žáci B“ 4. a 5. místo zaujali Cibulka J. a Žahour D. Tímto bych chtěla poděkovat všem, kteří přispěli k hladkému průběhu závodu.

K. Synková

 

Aktuálně

Plán akcí 2018

01.01.2018
Novoroční střílení

24.02.2018
Členská schůze

18.08.2018
Den Otevřených Dveří na střelnici


Dny konání jednotlivých akcí se mohou změnit. Podrobné informace o jednotlivých akcích budou zveřejňovány s dostatečným předstihem na těchto stránkách, případně v Chlumčanském občasníku.