Přihlášení

Vstup pro členy klubuPokud jste členem klubu a nemáte přihlašovací údaje, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře

Naši sponzoři


Střelnice LEIKO

ALFA TACTICAL

Skupina ČEZ

Ambro Systems

Obec Chlumčany

Biatlonový závod 2013
Sobota, 08 Červen 2013 11:30

V sobotu 8.6. se na střelnici v Chlumčanech a jejím blízkém okolí odehrál vytrvalostní závod v letním biatlonu. Našeho závodu se zúčastnil velmi hojný počet závodníků – konkrétně 55.

Připravili jsme celkem 3 trasy, z nichž se poté skládaly jednotlivé trasy pro každou věkovou kategorii. Kvůli dlouhotrvajícím dešťům byl terén poměrně blátivý. Louka, kde se každoročně staví vzduchovková střelnice pro mladší závodníky, naštěstí stačila vyschnout, tak jsme nemuseli hledat náhradní řešení. Tento závod dokončili všichni zaprezentovaní závodníci. Našim členům se dařilo. Jakub Cibulka a Michala Šmatová se ve svých kategoriích umístili na prvních místech. Pavel Cibulka a Jindra Zahálková vybojovali krásná druhá místa a bronzovou medaili si odnesl David Žahour.

Doufáme, že všichni zúčastnění u nás strávili hezkou sobotu a příští rok se k nám opět vrátí.

Závěrem bych chtěla poděkovat nejen sponzorům společnost ALFA Tactical a ČEZ za poskytnuté ceny, ale také celému týmu organizátorů.

 

Aktuálně

Plán akcí 2018

01.01.2018
Novoroční střílení

24.02.2018
Členská schůze

18.08.2018
Den Otevřených Dveří na střelnici


Dny konání jednotlivých akcí se mohou změnit. Podrobné informace o jednotlivých akcích budou zveřejňovány s dostatečným předstihem na těchto stránkách, případně v Chlumčanském občasníku.