Přihlášení

Vstup pro členy klubuPokud jste členem klubu a nemáte přihlašovací údaje, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře

Naši sponzoři


Střelnice LEIKO

ALFA TACTICAL

Skupina ČEZ

Ambro Systems

Obec Chlumčany

Návštěvníci na střelnici aneb Den otevřených dveří 2013
Středa, 22 Srpen 2012 20:27

Třetí srpnovou sobotu se na střelnici odehrál 2. ročník Dne Otevřených Dveří. Díky loňskému prvnímu ročníku jsme věděli, co můžeme očekávat a jak akci lépe zorganizovat, abychom zajistili její plynulý chod. Pro návštěvníky jsme opět připravili pestrou ukázku zbraní, ze kterých si mohli vystřelit.

 

 

Největší zájem byl o samopal vz. 58, odstřelovací pušku v ráži .308 Win, pistoli Glock v karabinové konverzi Fab Defence KPOS G2 v ráži 9mm. Už od 13 hodin se začali scházet první návštěvníci a jejich proud se nezastavil až do večera. Také mezi nás zavítal i starosta obce Jiří Kučera, který využil příležitosti a vystřelil si ze samopalu. Menší návštěvníci si mohli vyzkoušet střelbu z našich závodních vzduchových pušek. Také jsme přidali i jedno stanoviště určené pro střelbu z luku a kuše a zájemců o toto střelecké disciplínu se také našlo dost. Počet návštěvníků se přiblížil ke stovce a celkově na střelnici padlo bezmála 2000 ran. Celá tato akce by se neobešla bez našich členů ochotných pomoci s přípravami a při organizaci. Velký dík patří tedy nejen jim, ale také našim sponzorům - chlumčanské firmě Ambro Systems a plzeňským firmám Alfa Tactical a Leiko.

Příští rok v srpnu zase nashledanou!

Kateřina Synková

 

Aktuálně

Plán akcí 2018

01.01.2018
Novoroční střílení

24.02.2018
Členská schůze

18.08.2018
Den Otevřených Dveří na střelnici


Dny konání jednotlivých akcí se mohou změnit. Podrobné informace o jednotlivých akcích budou zveřejňovány s dostatečným předstihem na těchto stránkách, případně v Chlumčanském občasníku.