Přihlášení

Vstup pro členy klubuPokud jste členem klubu a nemáte přihlašovací údaje, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře

Naši sponzoři


Střelnice LEIKO

ALFA TACTICAL

Skupina ČEZ

Ambro Systems

Obec Chlumčany

Mini3Gun - brokové Chlumčany
Čtvrtek, 05 Červen 2014 19:31

Dne 6.4.2014 proběhl na naší střelnici již tradiční a velmi populární závod IPSC Mini3gun.

Jedná se o turnaj tří zbraní - pušky, brokovnice a pistole, kdy závodníci odstřílí v jeden den na třech střelnicích celkem dvanáct střeleckých stanovišť tzn. stage z již zmíněných tří zbraní. Přestože se jedná o malý víceméně regionální závod, tak je velmi populární mezi střelci nejen z blízkého okolí, a proto není divu, že kapacita závodu je vyčerpána cca. 24hod. po spuštění registrace.

Na naší střelnici se střílely čtyři stage, na kterých závodníci vystříleli minimálně 45 nábojů. Nejlepší střelci z brokovnice v jednotlivých divizích byli, Open - Bindík František, Standard - Šedý Roman a Standard Manuál - Ladič Tibor. Shodou okolností vyhrál Bindík František celkově v turnaji v divizi Open a Roman Šedý druhou hodnocenou divizi Standard.

Všichni střelci chválili pěkné, náročné stage a výborný servis, který byl zajištěn z větší části členy našeho klubu. Závěrem bych chtěla poděkovat nejen všem našim zúčastněným členům, ale také členům klubů IPSC Přeštice, IPSC Plzeň, IPSC Leiko, LOS Dobřany a mnohým dalším, kteří závod společně s naším klubem zorganizovali.

K. Synková

 

Aktuálně

Plán akcí 2018

01.01.2018
Novoroční střílení

24.02.2018
Členská schůze

18.08.2018
Den Otevřených Dveří na střelnici


Dny konání jednotlivých akcí se mohou změnit. Podrobné informace o jednotlivých akcích budou zveřejňovány s dostatečným předstihem na těchto stránkách, případně v Chlumčanském občasníku.