Přihlášení

Vstup pro členy klubuPokud jste členem klubu a nemáte přihlašovací údaje, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře

Naši sponzoři


Střelnice LEIKO

ALFA TACTICAL

Skupina ČEZ

Ambro Systems

Obec Chlumčany

Návštěvníci na střelnici aneb Den otevřených dveří 2014
Pondělí, 18 Srpen 2014 20:27

3. ročník Dne otevřených dveří se odehrál ve znamení deštivého počasí., ale i tak se sešlo dost návštěvníků, kteří se tím nedali odradit. Za trmácení se blátivou cestou byli odměněni možností si vyzkoušet střelbu z více než čtyřiceti krátkých a dlouhých palných zbraní v 17 různých rážích.

Návštěvníci, kteří se zdráhali vystřelit si z něčeho “ostřejšího”, si mohli zastřílet z několika kuší nebo luku a pro děti jsme připravili několik variant vzduchových pušek. Zbraně byly zajímavé nejen pro širokou veřejnost, na kterou je tato akce zaměřena, ale i pro lidi, kteří se na střelnici cítí jako ryby ve vodě. Zastřílet si mohli například z civilního provedení nejnovější útočné pušky České Armády CZ 805 Bren v ráži .223 Remington. Mezi často půjčovanými zbraněmi byl také další model z České zbrojovky v Uherském Brodě - Scorpion Evo 3 S1 a také pistole v ráži .45 ACP Para Ordnance Expert Carry. Pro odvážnější jedince jsme připravili opakovací kulovnici Remigton 700 XCR 2 v ráži 300 RUM.

Kromě moderních zbraní si bylo možné vyzkoušet druhoválečnou karabinu M1 Carbine a anglický revolver Webley v ráži .38 SW. Myslím si, že se všem návštěvníkům u nás líbilo a akce se vydařila. Zbraně k prezentaci nám zapůjčily kromě jednotlivců z našich řad, firmy Alfa tactical, Leiko a Cairo. A velký dík také patří organizátorům našeho dne.

Zbývá už jen dodat na shledanou příští rok – 15.srpna 2015!

Kateřina Synková

 

Aktuálně

Plán akcí 2018

01.01.2018
Novoroční střílení

24.02.2018
Členská schůze

18.08.2018
Den Otevřených Dveří na střelnici


Dny konání jednotlivých akcí se mohou změnit. Podrobné informace o jednotlivých akcích budou zveřejňovány s dostatečným předstihem na těchto stránkách, případně v Chlumčanském občasníku.