Přihlášení

Vstup pro členy klubuPokud jste členem klubu a nemáte přihlašovací údaje, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře

Naši sponzoři


Střelnice LEIKO

ALFA TACTICAL

Skupina ČEZ

Ambro Systems

Obec Chlumčany

Mini3gun - brokové Chlumčany
Neděle, 03 Duben 2016 15:59

V neděli 3.4. se na třech střelnicích odehrál 7. ročník závodu Mini3gun. Jedná se o závod, kde závodníci střílí s pistolí, brokovnicí i puškou. Že se závod těší velké oblíbenosti, dokazují závodníci rychlostí naplnění kapacity celého závodu. V minulých letech se závod naplnil během 48 hodin, ale letos byla kapacita plná již do 3 hodin po jejím spuštění. Celkem se závodu zúčastnilo dohromady 33 střelců z celé republiky.

 

Na střelnicích v Přešticích, Chlumčanech a Dobřanech bylo postaveno celkem 12 střeleckých situací, které měly za úkol prověřit rychlost a přesnost všech závodníků. Na naší střelnici probíhala broková část. Celkovým vítězem turnaje se v kategorii OPEN stal Ondra Dušek a v kategorii Standard Michal Vavřečka.

Počasí se letos mimořádně povedlo, loni jsme všichni mrzli, ale letos se všichni mohli opalovat.

Závodníkům bych chtěla poděkovat za účast a všem organizátorům za pomoc a úsilí, které věnovali přípravě tohoto závodu.

 

Aktuálně

Plán akcí 2018

01.01.2018
Novoroční střílení

24.02.2018
Členská schůze

18.08.2018
Den Otevřených Dveří na střelnici


Dny konání jednotlivých akcí se mohou změnit. Podrobné informace o jednotlivých akcích budou zveřejňovány s dostatečným předstihem na těchto stránkách, případně v Chlumčanském občasníku.