Přihlášení

Vstup pro členy klubuPokud jste členem klubu a nemáte přihlašovací údaje, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře

Naši sponzoři


Střelnice LEIKO

ALFA TACTICAL

Skupina ČEZ

Ambro Systems

Obec Chlumčany

Regionální závod Českého poháru
Čtvrtek, 04 Srpen 2016 21:32

V sobotu 28.5. se na střelnici a jejím blízkém okolí odehrál vytrvalostní závod v letním biatlonu. Díky úspěchům naší biatlonové reprezentace se biatlon dostal do povědomí mnoha lidí, a to přispívá k tomu, že stávající biatlonové kluby se těší ohromnému přílivu "čerstvé závodnické krve" a nové kluby vznikají jako houby po dešti. Běžný počet účastníků se v posledních letech pohyboval mezi 30 a 60, ale letošní rok byl rekordní, protože přihlásilo a závod dokončilo neuvěřitelných 110 biatlonistů (z toho 80 dětí do 15let, které střílí vzduchovou puškou).

Byla to opravdu zkouška ohněm a všechny pořadatele musím pochválit, protože jsme obstáli se ctí. David Žahour se umístil na druhém místě v silné konkurenci. Doufáme, že všichni zúčastnění u nás strávili hezkou sobotu a příští rok se k nám opět vrátí. Závěrem bych chtěla poděkovat nejen sponzorům společnost ALFA Tactical a HIT reality za poskytnuté ceny, ale také celému týmu organizátorů.

 

 

Aktuálně

Plán akcí 2018

01.01.2018
Novoroční střílení

24.02.2018
Členská schůze

18.08.2018
Den Otevřených Dveří na střelnici


Dny konání jednotlivých akcí se mohou změnit. Podrobné informace o jednotlivých akcích budou zveřejňovány s dostatečným předstihem na těchto stránkách, případně v Chlumčanském občasníku.