Přihlášení

Vstup pro členy klubuPokud jste členem klubu a nemáte přihlašovací údaje, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře

Naši sponzoři


Střelnice LEIKO

ALFA TACTICAL

Skupina ČEZ

Ambro Systems

Obec Chlumčany

Historie Klubu biatlonu Chlumčany
Sobota, 11 Srpen 2012 12:08

Historie našeho klubu se píše už dobrých 40 let. Klub dlouho a úspěšně vedl pan Jozef Rostás a právě za jeho doby získal náš člen Petr Rostás titul Mistra sportu. V úplných začátcích se hodilo trénovat na místo zvané „Ve višničkách“ a zde se pak v pozdější době postavila i naše střelnice.

Fotky poskytl ze soukromého archivu Michal Rostás.

Nedávná historie

Během let se činnost našeho klubu takřka nezměnila - členové sem hodí pravidelně trénovat a zúčastňují se různých soutěží. Postupem doby se k letnímu biatlonu přidaly další střelecké disciplíny jako třeba sportovní střelba, IPSC, lukostřelba a jiné další. Členská základna se částečně obměnila a rozrostla. Snažíme se stále pracovat s mládeží a pořádat závody. Chtěli bychom zavést novou tradici, a to uspořádat pro naše členy letní obdobu Novoročního střílení a pro veřejnost den otevřených dveří.

 

Aktuálně

Plán akcí 2022

01.01.2022
Novoroční střílení

březen 2022
Členská schůze
(termín bude upřesněn)

20.08.2022
Den Otevřených Dveří na střelnici od 13:00 do 16:00 – pozvánka.


Dny konání jednotlivých akcí se mohou změnit. Podrobné informace o jednotlivých akcích budou zveřejňovány s dostatečným předstihem na těchto stránkách, případně v Chlumčanském občasníku.