Vstup pro členy klubu

Pokud jste členem klubu a nemáte přihlašovací údaje, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře

Střelnice LEIKO

ALFA TACTICAL

Skupina ČEZ

Ambro Systems

Obec Chlumčany

Klub biatlonu Chlumčany
Úterý, 31 Červenec 2012 18:17

KB Chlumčany je klub zabývající se letním biatlonem (kombinace běhu a střelby).

Historie Klubu biatlonu Chlumčany sahá daleko do doby před revolucí. Jsme nástupnickou organizací bývalého Svazarmu. Nyní spadá pod Český svaz biatlonu. V současné době máme 31 členů z toho 4 do 18 let. Členská základna našeho klubu je velmi různorodá, najdeme tady nejen aktivní biatlonisty ale i střelce jiných disciplín.

Střelnice klubu biatlonu Chlumčany

Celoročně se tu pořádají pravidelné tréninky biatlonistů, sportovních či IPSC střelců. Novou sezonu zahajujeme „Novoročním střílením“. Následuje námi pořádaný Regionální závod ČP, který se u nás pořádá už 30 let. Také spolupracujeme s klubem IPSC 59

Obecné informace:

Plný název: Klub biatlonu Chlumčany
Předseda klubu: Michal Rostás
Pokladník: Bc. Kateřina Synková
Člen rady: Marek Šmat
Adresa: Boženy Němcové 322,  334 42   Chlumčany

Plán akcí 2022

01.01.2022
Novoroční střílení

březen 2022
Členská schůze
(termín bude upřesněn)

20.08.2022
Den Otevřených Dveří na střelnici od 13:00 do 16:00 – pozvánka.

Dny konání jednotlivých akcí se mohou změnit. Podrobné informace o jednotlivých akcích budou zveřejňovány s dostatečným předstihem na těchto stránkách, případně v Chlumčanském občasníku.