Přihlášení

Vstup pro členy klubuPokud jste členem klubu a nemáte přihlašovací údaje, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře

Naši sponzoři


Střelnice LEIKO

ALFA TACTICAL

Skupina ČEZ

Ambro Systems

Obec Chlumčany

6. ročník Dne otevřených dveří na střelnici
Sobota, 01 Září 2018 13:09

18.srpna náš klub ve spolupráci s firmou Alfatactical, která nám laskavě zapůjčila zbraně, uspořádal již další ročník Dne Otevřených Dveří na střelnici. Před 6-ti lety jsme si hráli s nápadem na uspořádání nějaké akce, kde bychom se jako klub mohli představit veřejnosti a přiblížit jí naši činnost. Z tohoto nápadu se zrodila tato akce.


Každý rok se vystřílí více nábojů, než ten předchozí a přijde více návštěvníků. Bylo to tak i letos, protože první návštěvníci přišli s úderem 13 hodiny a jejich proud zeslábl až v 16:30. Vedeme si záznamy o počtu vystřílených nábojů, a proto víme, že letošní počet vystřílených nábojů byl o třetinu vyšší než ten loňský.

Jsme rádi, že je tato akce atraktivní pro celé rodiny, protože se snažíme připravovat zbraně tak, aby si mohli vystřelit všichni. Vždy máme nachystané vzduchovky a malorážky pro nejmladší návštěvníky a větší ráže pro starší a odvážnější.

Mezi novinkami byly letos například pistole méně známé značky Canic, široký sortiment zbraní HK, za které uvedu například HK SP5K (civilní verze samopalu MP5), pistole a brokovnice značky Beretta, a větší ráže byly zastoupeny kupříkladu opakovací puškou Remington 700 XCR Tactical v ráži .338 Lapua a největší sériově vyráběnou pistolí Desert Eagle v ráži .50 BMG. Závěrem bych chtěla ještě jednou poděkovat všem, kdo se podíleli na organizaci, ale i návštěvníkům za jejich hojnou účast.

Příští rok se těšíme na viděnou!

Katka Synková


 

Aktuálně

Plán akcí 2022

01.01.2022
Novoroční střílení

březen 2022
Členská schůze
(termín bude upřesněn)

20.08.2022
Den Otevřených Dveří na střelnici od 13:00 do 16:00 – pozvánka.


Dny konání jednotlivých akcí se mohou změnit. Podrobné informace o jednotlivých akcích budou zveřejňovány s dostatečným předstihem na těchto stránkách, případně v Chlumčanském občasníku.