Přihlášení

Vstup pro členy klubuPokud jste členem klubu a nemáte přihlašovací údaje, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře

Naši sponzoři


Střelnice LEIKO

ALFA TACTICAL

Skupina ČEZ

Ambro Systems

Obec Chlumčany

7. ročník Dne otevřených dveří na střelnici
Pátek, 23 Srpen 2019 13:09

17. srpna proběhl pod taktovkou KB Chlumčany a ve spolupráci s firmou ALFATACTICAL už 7. ročník Dne otevřených Dveří na střelnici. Když jsme Den otevřených dveří pořádali poprvé, chtěli jsme uspořádat akci, při které bychom prezentovali naš klub, jeho činnost a zároveň popularizovali střelecký sport.

Mezi návštěvnicky oblíbené zbraně patří pušky CZ 858 v ráži 7,62x39 - tedy puška, odvozen od zbraně kterou měla dříve ve výzbroji AČR, a její moderní náhrada 805 Bren v ráži .223 Rem nebo kulomet UK 59 v samonabíjecí verzi. Děti si zastřílely ze vzduchovek, luku a ty starší a odvážnější i z něčeho “většího”. Návštěvníci si mohli prohlédnout i naši novou vzduchovou pušku, kterou jsme mohli zakoupit díky finančnímu příspěvku z OÚ Chlumčany. Pro stále větší zájem o biatlon se naše členská základna rozrostla o mnoho nových, mladých biatlonistů, a díky nové pušce mohou vyrazit na závody ve větším počtu.

Doufám, že se všem návštěvníkům u nás líbilo a strávili u nás příjemné odpoledne. Také bych ráda poděkovala všem, kdo nám pomohli uspořádat tuto akci, hlavně firmě ALFATACTICAL a také firmám CAIRO, CB SERVIS a STV ARMS, kteří nám laskavě zapůjčili zbraně k prezentaci.

Příští rok se těšíme na viděnou!

Katka Synková


 

Aktuálně

Plán akcí 2022

01.01.2022
Novoroční střílení

březen 2022
Členská schůze
(termín bude upřesněn)

20.08.2022
Den Otevřených Dveří na střelnici od 13:00 do 16:00 – pozvánka.


Dny konání jednotlivých akcí se mohou změnit. Podrobné informace o jednotlivých akcích budou zveřejňovány s dostatečným předstihem na těchto stránkách, případně v Chlumčanském občasníku.