Přihlášení

Vstup pro členy klubuPokud jste členem klubu a nemáte přihlašovací údaje, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře

Naši sponzoři


Střelnice LEIKO

ALFA TACTICAL

Skupina ČEZ

Ambro Systems

Obec Chlumčany

Mini3gun v Chlumčanech (2013)
Pondělí, 08 Duben 2013 10:04

V neděli 7.4. se na třech střelnicích odehrál 4. ročník závodu Mini3gun. Jedná se o závod, kde závodníci střílí s pistolí, brokovnicí i puškou. Díky faktu, že se střílí se 3 druhy zbraní, tak je tento závod poměrně ojedinělý. A během posledních let získal značnou popularitu, o čemž svědčí i rychlost naplnění kapacity celého závodu. Dá se říci, že pro soutěžící začal závod už v době registrace, protože kapacita závodu se naplnila už 48 hodin po spuštění registrace. Celkem se závodu zúčastnilo dohromady 38 střelců z celého kraje.

Na střelnicích v Přešticích, Chlumčanech a Dobřanech bylo postaveno celkem 12 střeleckých situací, které měly za úkol prověřit rychlost a přesnost všech závodníků. Na naší střelnici probíhala broková část. 2 situace byly určené pro střelbu s náboji s hromadnou střelou a 2 byly postaveny pro jednotnou střelu. Myslím si, že i přes poměrně chladné počasí se závod povedl a všem se u nás líbilo. Celkovým vítězem turnaje 3 zbraní se v kategorii OPEN stal Ladislav Volhejn a v kategorii Standard Tibor Ladič.

Závodníkům bych chtěla poděkovat za účast a všem organizátorům za pomoc a úsilí, které věnovali přípravě tohoto závodu.

Katka Synková

 

Aktuálně

Plán akcí 2018

01.01.2018
Novoroční střílení

24.02.2018
Členská schůze

18.08.2018
Den Otevřených Dveří na střelnici


Dny konání jednotlivých akcí se mohou změnit. Podrobné informace o jednotlivých akcích budou zveřejňovány s dostatečným předstihem na těchto stránkách, případně v Chlumčanském občasníku.