Přihlášení

Vstup pro členy klubuPokud jste členem klubu a nemáte přihlašovací údaje, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře

Naši sponzoři


Střelnice LEIKO

ALFA TACTICAL

Skupina ČEZ

Ambro Systems

Obec Chlumčany

Regionální závod ČP v Chlumčanech
Pátek, 06 Červen 2014 19:37

1. června 2014 proběhl na střelnici regionální závod Českého poháru v letním biatlonu. Letos se ho zúčastnilo celkem 54 závodníků ze 7 klubů.

Díky úspěchům naši zimních biatlonistů na Olympiádě v Soči a loňskému světovému šampionátu v Novém Městě na Moravě se biatlon, jako celek, těší zvýšenému zájmu mládeže a médií, což se příznivě odráží nejen v členské základně. Také proto se na našem závodě objevilo více nových tváří než kdy jindy.

Z našeho klubu se zúčastnilo celkem 5 závodníků. Všichni se umístili na pěkných místech: J. Cibulková – 2.místo v kategorii Přípravka dívky; P. Cibulka 1.místo Přípravka Hoši; J. Cibulka 5.místo a D. Žahour 9.místo oba v kategorii Žáci B a J. Zahálková 2.místo v kat. Ženy C.

V dnešním závodě naši mladí poprvé závodili v nových klubových reprezentačních tričkách, a tak doufám, že jim nová trička přinesou stejné štěstí i v dalších závodech. Touto cestou bych velmi ráda poděkovala všem, kteří přispěli k hladkému průběhu závodu.

K. Synková

 

Aktuálně

Plán akcí 2018

01.01.2018
Novoroční střílení

24.02.2018
Členská schůze

18.08.2018
Den Otevřených Dveří na střelnici


Dny konání jednotlivých akcí se mohou změnit. Podrobné informace o jednotlivých akcích budou zveřejňovány s dostatečným předstihem na těchto stránkách, případně v Chlumčanském občasníku.